Menu
Ciekawe strony:

http://trans-sat.pl/wideodomofony-warszawa
http://dryten.pl
http://jfmfurniture.de/konferenzmobel
Dwa najczęściej kupowane naturalne mydła
Pierwsze to mydło sandałowe kojące ugryzienia insektów. Naturalne mydło sandałowe posiada za zadanie likwidować świąd i zaczerwienienie po ugryzieniu insektów. Po ugryzieniu insekta nie będzie powstawał ropiejący bąbel tylko ślad będzie szybko się znikał.

Również oparzenia słoneczne będą łagodniejsze, kiedy do mycia zastosuje się mydło sandałowe. Olej sandałowy znany jest ze unikalnych cech antybakteryjnych - mydeł z jego dodatkiem używa się przeważnie w przypadku stanów zapalnych intymnych części ciała (przypadłości zorientowane na świąd i pieczenie).

Bardzo istotną rzeczą jest także zapach tego mydła - uspokajający, kojący skołatane nerwy, wyciszający.
Źródło: pachnaca-kraina.pl/mydlo-sandalowe


Kolejny produkt to mydło Aleppo 50% Bio stosowane na poważne problemy skórne. Bywa nazywane ?Mydłem idealnym?, biorąc pod uwagę walory pielęgnacyjne jest to fakt bezdyskusyjny. Mydło wykonane jest z trzech składników: oleju laurowego, oliwy z oliwek i dokładnie 0,01 % sody uzyskanej z wody morskiej. Olej laurowy ? naturalny antybiotyk! Ma silne działanie antyseptyczne i mocno nawilża. Z dobrym skutkiem łagodzi dolegliwości i problemy skórne, tj. trądzik, łuszczyca, atopowe zapalenia skóry, łojotok. Miliony ludzi na świecie przekonało się o jego leczniczym działaniu.
Dwa najczęściej kupowane naturalne mydła
Zobacz również: Preparaty naturalne leczą coraz więcej schorzeń skóry